Gamaoryzanol 600g Dromy

Neohodnoceno

Vysoká koncentrace Gama-Oryzanolu, aminokyselin pro tvorbu a udržení svalové hmoty.


  • (1 ks) Skladem
720 Kč
Kategorie: výživové doplňky
Měrná jednotka: ks
 

VYSOKÁ KONCENTRACE GAMA-ORYZANOLU, AMINOKYSELIN PRO TVORBU A UDRŽENÍ SVALOVÉ HMOTY

Krmný doplněk s vysokým obsahem gama-oryzanolu 1200 mg v denní dávce v kombinaci s aminokyselinovým koplexem, vitamíny a biogenními prvky. Je velmi vhodným doplňkem pro sportovní i mladé koně zapojené do intenzivního výcviku, pro zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, celkové zlepšení kondice koně i v rekonvalescenčním programu po nemoci či úrazu a pro chovné jedince.

Gama-oryzanol je lipofilní extrakt z rýžových slupek který obsahuje trans-ferulovou kyselinu, která vykazuje antioxidační, lipotropní a anabolické účinky a je hlavní účinnou komponentou tohoto komplexu. Doplňkové krmivo podporuje nárůst svalové hmoty, přidané antioxidanty vitamin C a E vychytávají volné radikály - škodlivé látky, které mohou vážně poškodit organismus.

DL-methionin se používá pro novotvorbu bílkovin, působí pozitivně na svalovou regeneraci po sportovním výkonu.

L-lysin je růstová aminokyselina, která se podílí na novotvorbě bílkovin a výrazně ovlivňuje tvorbu vazivových tkání. Zlepšuje regeneraci po fyzické zátěži, i v rekonvalescenčním programu, je nutná pro tvorbu, hormonů, enzymů a inumitních protilátek. Tímto procesem dosáhneme celkového zlepšení výživné a fyzické kondice, která je ale stále podmíněna pravidelným tréninkovým a krmným managmentem koně.

Indikace doplňkového krmiva: podpora růstu svalové hmoty, zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, rekonvalecence po úrazu či operaci, celkové zlepšení kondice a výživného stavu koně.

Dávkování: 20 g denně pro koně o hmotnosti 550 - 600kg
 

Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:

L-lysin 125 000 mg
Gama-Oryzanol 60  000 mg
DL-methionin 50 000 mg
Vitamin C 30 000 mg
Vitamin E 20 000 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: